Jdi na obsah Jdi na menu
 

Marcela Žiakovámarcela.jpg

Dotek je mou součástí jako každého z nás. Je to základní lidská potřeba. Je to způsob komunikace, blízkosti a léčení. Nejen na úrovni fyzického těla a jeho procesů, ale i na úrovni toho hlubokého v nás – duše. Pro mne je dotek posvátná a čistá forma vyjádření, směřující k propojení a navození léčebných procesů nejen v těle.

Nabízím:

  • Klasická rekondiční a regenerační masáž
  • Jemná masáž obličeje
  • Indická masáž hlavy
  • Rituál pěti elementů
  • Masáže metodou Trager

Trager® je známý jako integrace těla a mysli. Tento přístup pomáhá uvolňovat hluboce zakořeněné fyzické a mentální vzorce a usnadňuje hlubokou relaxaci, zvyšuje fyzickou mobilitu a duševní jasnost. Inovativní přístup k učení vytvořil Milton Trager a v průběhu 65 let ho s velkým úspěchem rozvíjel, jako zkoumání těla a rozvíjení jeho potenciálu. Nabízí možnost prozkoumat rozdíl mezi pouhým dotýkáním a vnímavou kvalitou doteku a pohybu, prohlubuje vědomí sebe.

Metoda Trager pomáhá naprosto bezbolestně uvolňovat hluboce zakořeněné pohybové a mentální vzorce, které vedou k chronickým bolestem, zatuhnutím a napětí. Umožňuje klientovi uvědomit si podvědomé reakce nervového systému a přeprogramovat je.

Jedná se o stimulaci nervového systému formou jemných doteků, poklepávání, potřepávání atd. bez použití tlaku.